خدمات کلینیک


img
img
img
img
shape
shape

خدمات پیکر تراشی

تمامی خدمات مربوط به پیکر تراشی کلینیک مروا

كرايوليپوليز

کرایولیپولیز جدیدترین و پیشرفته ترین روش غیر تهاجمی در درمان لاغری موضعی می باشد که بدون بيهوشي، بدون درد، بدون ايجاد جراحت ،كاملا سرپايي در ١-٢ جلسه به طور موثر چربی وسلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند. اين روش كاملا غير تهاجمي و يكي از ايمن ترين راه هاي كاهش سايز در دنيا به شمار مي رود. نتایج برجسته و قابل توجه حاکی از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی در منطقه تحت درمان می باشد. آنچه کرایولیپولیز را از روش های درمان دیگر متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرما جهت کاهش سایز، حذف سلولهای چربی , تعداد جلسه کم(یک و حداکثر دو جلسه)، برگشت ناپذیری و غیر تهاجمی بودن آن است. در واقع کرایولیپولیز یک فرآیند حذف سلولهای چربی بدون صدمه به پوست و سایر بافتهای بدن است. سلولهای چربی سرمادیده دستخوش پدیده آپپتوزیس می گردند. در واقع آپپتوزیس مرگ برنامه ریزی شده سلول چربی است که ضخامت لایه چربی به طور موثری کاهش می یابد. سلولهای چربی مرده شکسته شده و بوسیله سیستم لنفاوی جذب و توسط مایع لنفاوی حداکثرتا ٢ ماه تخلیه سلولهای چربی انجام میپذیرد و اینگونه لاغری و کاهش سایز بوجود آمده و در این بین پوست بدن زمان کافی دارد تا خودش را جمع کند و کمتر دچار شلی و افتادگی شود. کرایولیپولیز روشی ایمن و بدون عارضه بوده و تحمل آن برای اکثر بیماران راحت می باشد. معمولاً می توان از روش کرایو به تنهایی در درمان لاغری موضعی استفاده نمود در آمارهای ثبت شده ٧٠% رضایتمندی عالی و ٢٠% درحد متوسط و ١٠% افراد رضایت چندانی نداشته اند. ولی کسانی که همراه با این روش رعایت رژیم غذایی و افزایش فعالیت بدنی را داشته و همچنین از سایر دستگاههای لاغری به صورت ترکیبی استفاده نموده اند نتایج چشمگیرتری را تجربه کرده و تقریباً ١٠٠% راضی بوده اند.

 • بدون بيهوشي
 • بدون درد
 • بدون ايجاد جراحت
 • كاملا سرپايي

کویتیشن

کویتیشن یک روش جدید و بدون نیاز به جراحی برای حذف چربی های اضافی بدن است. این تحول بنیادین در اروپا طراحی شده است و هیچ احتیاجی به جراحی، بیهوشی، بستری شدن و دوران نقاهت ندارد. دستگاه کویتشن با امواج اولتراسوند کار می کند در اثر برخورد امواج اولتراسوند (نوعی امواج صوتی) با فرکانس بسیار زیاد با مولکول های آب میان بافتی، حبابهای ریزی در اطراف سلول های چربی ایجاد می شود. این حبابها که به شدت تحت تاثیر امواج اولتراسوند می باشند، در حال لرزش و فوران بوده و در اثربرخورد این حبابها با دیواره ی سلول های چربی و ترکیدن آنها سبب پارگی دیواره ی سلولهای چربی و بیرون ریختن چربی درون سلولی ( تری گلیسرید) و خروج آب درون سلولی می گردد. در حقیقت کویتشن با شکستن سلول چربی و انحلال چربیهای به دام افتاده باعث از بین رفتن این سلولها می شود. در هر جلسه کویتیشن، تعدادی از سلولهای چربی از بین رفته و چون تکثیر این سلولها غیر ممکن است، در نتیجه درمان با کویتیشن ماندگار و همیشگی است. درحقیقت بدون جراحی و کاملاً ایمن توانسته ایم با کمک کویتیشن سلول های چربی را از بین ببریم. به دلیل قدرت بالای این تکنیک، در هر جلسه کاهش سایز قابل ملاحظه، چشمگیر و ماندگار است. اثر کویتیشن تا ٣ ماه در بافت چربی ادامه دارد و همینطور بهتر می شود . میزان تغییر سایز در افراد متفاوت است که به سن، جنس، مقاومت بافت چربی و … بستگی دارد. نتایج کاهش سایز از جلسه اول قابل مشاهده می باشد. به طور کلی میتوان گفت در صورت رعایت رژیم غذایی مطلوب و فعالیت بدنی در هر جلسه ١ تا ٣ سانت کاهش سایز خواهیم داشت. جلسات به صورت هفته ای ٢-٣ جلسه و بین ١٠-١٥ جلسه بسته به میزان چربی ادامه می یابد.

 • بدون جراحی
 • بدون بيهوشي
 • بدون درد
 • بدون ايجاد جراحت
 • بدون دوران نقاهت

رادیوفرکوئنسی

این دستگاه باایجاد میدان مغناطیسی، حرارت درزیرپوست ایجاد میکند،بدون اینکه سطح پوست آسیب ببیند.مطالعات اثربخشی آن را نشان داده اند. عموما دستگاه های RF دارای دو شکل خروجی امواج هستند که یکی برای کاهش سایز موضعی و دیگری برای سفت تر نمودن پوست همان موضع کاربرد دارد که از فرآیند دوم به نام لیفت پوست یاد میشود. پدیده لیفت پوست حتی می تواند خطوط ترک پوستی ناشی از چاق شدن ناگهانی را نیز بهبود چشمگیری ببخشد.

 • کاهش سایز موضعی
 • ترمیم ترک پوستی ناشی از چاقی
img

پکیج ترکیبی رفتار شناختی و رژیم درمانی

برنامه کنترل یا کاهش وزن با تغییرات در شیوه زندگی ( Life Style) و نوع تغذیه و عادات غذائی است که فـرد دارای اضــافه وزن را به آهسـتگی و با همان سرعت چاق شــدن درگذشـته به وضعــیت تنـاســب در وزن، اندام و ســلامت جسـمانی خواهد رسانید و آنرا حفظ خواهد نمود. این برنامه فرد را نسبت به اختلالات رفتاری خود در تغذیه و خوردن آگاه می کند. در این شیوه علمـی که به دور از عجــله و شـتابزدگی می باشـد، فرد بدون تحمل گرسنگی و با اتکا به روشهای تغذیه ،بهبود عادات خوردن و همچـنین علایـق غــذائی خود می تواند بر مشـکل اضـافه وزن فائق آید.

img
img
img
img
shape